Program
  Lotus Sport Club

 

Program SALA FITNESS

Luni – Vineri:  7.00 – 23.00
 Sambata:        8.00 – 18.00
 Duminica:       8.00 – 15.00

Program 1 – 5 iunie:

Joi        1 IUNIE:         7.00 – 22.00
Vineri 2 IUNIE:          7.00 – 22.00

Sambata 3 IUNIE:     8.00 – 18.00

Duminica 4 IUNIE:   8.00 – 15.00

Luni 5 IUNIE:             7.00 – 22.00

Program clase:

ZIUAORASTUDIO 1STUDIO 2STUDIO SPINNING
LUNI
Luni09:00
STEP & TONE

PAF

Luni16:30
BABY BALET

Show Dance Art

Luni17:30BABY BALET

Show Dance Art

YOGA

Bianca

Luni18:30KOMBAT JUMP

Dana

STEEL TRAINING

Bianca

SPINNING

Bogdan

Luni19:30LEGS ABS GLUTES

Bianca

BIT

Andrei

Luni20:30KANGOO JUMPS

Sebi

KYOKUSHIN

Ionut Stancu

MARTI
Marti09:00ISO

Rustam

Marti17:00BIT

Alex

Marti17:30STEP & TONE

Cami

Marti18:00KYOKUSHIN

Victor Vitencu

Marti18:30TAE BO

Fernando

Marti19:30TONING

Fernando

CIRCUIT TRAINING

Alexandra

SPINNING

Marius

Marti20:30KANGOO JUMPS

Alexandra

FIT&GO

Marius

MIERCURI
Miercuri08:30B.C.A.F.

Alexandra

Miercuri09:30PILATES

Alexandra

Miercuri17:30BABY BALET

Show Dance

STEEL TONIC

Bianca

Miercuri18:30STEP & ZEN

Dana

CARDIO DANCE PARTY

Bianca

SPINNING

Bogdan

Miercuri19:30PILATES

Bianca

FITNESS JUNIOR

Silviu

Miercuri20:30 STEP & TONE

Alexandra

KYOKUSHIN

Ionut Stancu

Miercuri18:30FITNESS JUNIOR

Silviu (SALA FITNESS)

JOI
Joi09:00ISO

Rustam

Joi10:00 STEP & TONE

Alexandra

Joi17:00BIT

Alex

Joi17:30TOTAL BODY WORKOUT

Cami

Joi18:00KYOKUSHIN

Victor Vitencu

Joi18:30SUPER JUMP

Dana

SPINNING

Marius

Joi19:30AFRO AEROBIC

PAF

YOGA

Bianca

Joi20:30LATINO CRAZY WORKOUT

Fernando

KANGOO KIDS

Trupa Sobis

VINERI
Vineri09:00TOTAL BODY WORKOUT

PAF

Vineri16:30BABY BALET

Show Dance Art

Vineri17:30STRETCH & TONE

Bianca

BABY BALET

Show Dance Art

Vineri18:30PILATES

Bianca

BIT

Andrei

Vineri19:30SUPER JUMP

Bianca

Vineri20:30
SAMBATA
Sambata09:00KYOKUSHIN

Victor Vitencu

Sambata10:00KANGOO KIDS

Trupa Sobis

SPINNING

Dan

Sambata11:00PILATES/STICK WORKOUT

Irina/PAF

BIT - SPARTAN

Alex

Sambata12:00TAE BO/CARDIO COMBAT

Irina/PAF

Sambata12:30FITNESS JUNIOR

Silviu Stanculescu

Sambata13:00KANGOO JUMPS

Alexandra

Sambata13:30FIT&GO

Marius

DUMINICA
Duminica11:00KANGOO JUMPS

Alexandra/Roxana

Duminica12:00STEP & TONE / COMBAT & TONE

Alexandra/Johnny

Aboneaza-te la Newsletter

Noutati pe Facebook