LUNI  15 Ianuarie: 

PROGRAM CLUB: 7.00 – 23.00 

*** CLASE:

          09.00 -STEP & TONE – ANITTA

   ·         17:30 –  YOGA  – BIANCA

·              18:30 – KOMBAT JUMP DANA

·             18:30 – CARDIO DANCE – BIANCA

·             18:30 – CYCLING  – BOGDAN  * cu programare

·            19:30 – BIT – ANDREI RADU * cu programare

·            19:30 – LEGS ABDS GLUTES – BIANCA

·            19:30 – CYCLING  – George  * cu programare

·           20:30 – KANGOO JUMS SEBI  * cu programare

·         20:30 – KYOKUSHYN – IONUT 

PROGRAM COPII:

  • 16.00 – 18:00 – Gimanstica aerobica & FIT KIDS Avansati Scoala Minardo
  • 18:00 – 19:00 -Dans Prescolari MiniMin  Scoala Copiilor Minardo
  • 18:30- 20:30 –  Street Dance&Dans Modern Scoala Minardo
  • 19:00- 21:30 – Gimanstica aerobica & FIT KID  Scoala Minardo

MARTI 16 Ianuarie: 

PROGRAM CLUB: 7.00 – 23.00 

*** CLASE:

    • 07:30 – CYCLING MARIUS * cu programare
    • 09:00 –  TOTAL BODY WORKOUT – RUSTAM
    • 10:00 – STEP&TONE ALEXANDRA
    • 17:30 – STEP&TONE CAMI
    • 18:30 – BIT – ALEX DAMIAN * cu programare
    • 18:30 – FIGHT KLUB KHAI BO  – SPECIAL GUEST  OANA BALSANU
    • 19:30 – TONING    – SPECIAL GUEST  CLAUDIU JALBA
    • 19:30 – CYCLING  – MARIUS * cu programare
    • 20:30 – STEP&TONE ALEXANDRA
    • PROGRAM COPII:

      • 17.00 -19:00 – Gimanstica aerobica incepatori Scoala Copiilor Minardo
      • 19:30 – 21:30  – Gimnastica Aerobica & Majorete Avansat
      • 18:00 – 19:30 – KYOKUSHIN VICTOR gr.1
      • 19:30 – 21:00 –  KYOKUSHIN VICTOR gr.2
      • 19:30 – 20:30 – FITNESS JUNIOR – SILVIU STANCULESCU 

    Miercuri 17  Ianuarie: 

    PROGRAM CLUB: 7.00 – 23.00 

    *** CLASE:

      • 08:30 –  BCAF ALEXANDRA
      • 09:30 – PILATES ALEXANDRA
      • 17:30 – STEEL TONIC BIANCA
      • 18:30 – STEP & ZEN DANA
      • 18:30 – STEEL TRAINING BIANCA
      • 18:30 – CYCLING BOGDAN  * cu programare
      • 19:30 – CARDIO DANCE by ALEXANDRA
      • 19:30 – PILATES BIANCA
      • 19:30 – CYCLING – GEORGE * cu programare
      • 20:30 – KANGOO JUMPS ALEXANDRA * cu programare
      • 20:30 – KYOKYSHIN IONUT

        PROGRAM COPII:

      • ·        16:30-18:30 – BALET DANCE – SHOW DANCE ART

      •            18:00 -19:00 – Balet Scoala Copiilor Minardo 

      •    18:00-19:00 – Dans Prescolari MiniMin  Scoala Copiilor Minardo

      •   19:00 – 21:00 –  Dans Prescolari MiniMin  Scoala Copiilor Minardo 
      •   19:00 – 21:00 – Dans Contemporan copii – Minardo Dance studio

      JOI 18  Ianuarie: 

      PROGRAM CLUB: 7.00 – 23.00 

      *** CLASE:

      • 07 :30 – CYCLING MARIUS * cu programare
      • 09:00 – TOTAL BODY WORKOUT RUSTAM
      • 10:00 – STEP&TONE ALEXANDRA
      • 17:30 – BIT ALEX Damian * cu programare
      • 17:30 – TOTAL BODY WORKOUT CAMI
      • 18:30 – SUPER JUMP DANA
      • 18:30 – CYCLING MARIUS * cu programare
      • 19:30 – AFRO AEROBIC/STICK MOBILITY WORKOUT – PAF 
      • 20:30 – STEP AND TONE  PAF !!!
        • PROGRAM COPII:

          • 17.00- 19:00 – Gimnastica aerobica incepatori  Scoala Copiilor Minardo
          • 18:00-19:30 – KYOKUSHIN VICTOR gr.1
          • 19:30-21:00 – KYOKUSHIN VICTOR gr.2
          • 18:30 -20:30 –   Gimnastica Aerobica & Majorete Scoala Copiilor Minardo
          • 19:00 – 21:00-  Street Dance & Dance Modern Scoala Copiilor Minardo
          • 20:30 -21:30 – KANGOO KIDS SOBIS

           

        VINERI 19  Ianuarie: 

        PROGRAM CLUB: 7.00 – 23.00 

        *** CLASE:

          • 10:00 – TOTAL BODY WORKOUT PAF !!!
          • 17:30 – STEEL JUMP BIANCA
          • 18:30 – BIT ANDREI * cu programare
          • 18:30 – STRECH &TONE – BIANCA
          • 19:30 – YOGA BIANCA
          • 19:30 – MIX TRAINING -ANITTA
          • PROGRAM COPII:

            • 16:30-18:30 – BALET DANCE – SHOW DANCE ART
            • 18:00 – 20:00 – Dans Contemporan copii – Minardo Dance Studio 
            • 18:30 -19:30 – Balet Scoala Copiilor Minardo
            • 19:30 -20:30 – FITNESS JUNIOR -SILVIU STANCULESCU
            • 19:30-21:30 –  Dans Contemporan copii – Minardo Dance Studio

              

            SAMBATA 13  Ianuarie: 

            PROGRAM CLUB:  .08.00 – 18.00 

            *** CLASE:

              • 10:00 – INDOOR CYCLING DAN * cu programare
              • 11:00 – BIT SPARTAN ALEX DAMIAN * cu programare
              • 11:00 – PILATES IRINA / STICK WORKOUT PAF
              • 12:00 – KICK BOX IRINA / CARDIO COMBAT PAF
              • 13:00 – KANGOO JUMPS ALEXANDRA  * cu programare

              • PROGRAM COPII:

              • 10:00 – KANGOO KIDS SOBIS
              • DUMINICA 14  Ianuarie: 

                PROGRAM CLUB:  .08.00 – 15.00 

              • *** CLASE:

                  • 11:00 – KANGOO JUMPS ALEXANDRA/SEBI * cu programare
                  • 12:00 – STEP&TONE ALEXANDRA/SEBI
              • PROGRAM COPII:

              •  13:00-14:30 – Dans Contemporan Adulti – Minardo Dance Studio